Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

The More, Aydın’dan Tüm Avrupa’ya Mutfak İhracatı Yapıyor

Aydında kurulu ORGE Grup şirketlerinden olan The More mutfak firması yaptıkları özgün tasarımlar ile UNICERA fuarında ilgi odağı oldu...
10 Şubat 2019 11:00:00

  • A+
  • A
  • A-

Aydında kurulu ORGE Grup şirketlerinden olan The More mutfak firması yaptıkları özgün tasarımlar ile UNICERA fuarında ilgi odağı oldu.

The More Mağaza Müdürü Tahsin Gökçe ile UNICERA fuar standında konuştuk. Mutfağın evin en önemli alanlarından olduğunu vurgulayan Gökçe, “Biz de bu alanı en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Günümüzde artık evlerde metrekareler küçülmeye başladı. Biz bu küçük metrekarelerde maksimum faydayı sağlıyoruz. Eski evlerde kiler evin en önemli alanıydı. Şimdi biz de mutfaklara en modern haliyle bu kilerleri geri getirdik” dedi.

The More; aktif olarak çalışan hedef kitle başta olmak üzere, insanların hayatını kolaylaştıracak, onları mutfak tasarımı ve ev mobilyası seçimindeki zahmetten kurtaracak, onlara zaman kazandıracak şık, pratik ve işlevsel hazır tasarımlar yaratılmasını hedefliyor.

Mobilya sektöründe mutfak, kapı ve banyo imalatında önce Türkiye’ye açılan, bugün 13 ülkeye ihracat yapan bir marka haline gelen ORGE Yapı Tasarım, The More markasıyla büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.

www.insaatnoktasi.com