Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Lojistik ve Nakliye Sektörü Ankara'daki Zirvede Bir Araya Geliyor

11-13 Ekim 2018 tarihleri arasında Ankara Lojistik Üssü'nde Türkel Fuarcılık A.Ş. tarafından eş zamanlı fuar ve konferans olarak Ankara Lojistik Zirvesi düzenlenecek...
09 Ağustos 2018 10:20:00

  • A+
  • A
  • A-

Ankara Lojistik Zirvesi, lojistik ve nakliye sektöründeki dinamiklerini Başkent Ankara'ya çeviriyor.

Türkiye'nin dört bir yanı ve yurt dışından katılımda bulunacak olan; lojistik, nakliye, tedarikçi, depolama, bilişim, sigorta sektöründeki hizmetleri kullanan; sektör gündemi ve Avrupa'nın en modern Lojistik Üssü hakkında bilgi edinmek isteyen tüm ziyaretçileri Ankara Lojistik Zirvesi kapsamında düzenlenecek olan fuara katılmalı.

2 Gün Konferans / 3 Gün Fuar
Lojistik Sektörü Türkiye'de ve çevre ülkelerde büyük bir hızla gelişirken Ankara Lojistik Üssü de bulunduğu konum ve sahip olduğu kapasite ile bir odak noktası haline gelmiştir. Bu doğrultuda Ankara Lojistik Zirvesi, lojistik firmalarının, yük taşıyıcılarının, kargo firmalarının, karayolu, demiryolu, hava ve denizyolu yolu taşımacılığı yapan firmaların, liman işletmecilerinin ve diğerlerinin bir araya gelip yeni servis ve hizmetlerini tanıtmasına iş bağlantıları yapmasına ve tüm taşımacılık modları ve sektördeki yatırımlar gibi konuların tartışılmasına imkan sağlayarak lojistik sektörünün gelişimine katkıda bulunan bir platform olacaktır.

Tarih: 11-13 Ekim 2018
Açılış-Kapanış Saatleri: 11-12 Ekim / 10:00 - 18:00, 13 Ekim / 10:00 - 16:00
Fuar Merkezi: Ankara Lojistik Üssü
Organizatör Türkel Fuarcılık A.Ş.

www.insaatnoktasi.com