Ara

İnşaat sektöründe bulmak istediğiniz tüm projeler burada !

Avcılar Exclusive Bayraklı - BAYRAKLI/İZMİR

Avcılar Exclusive Bayraklı

İletişim

Tel:
Web:http://www.avcilarinsaat.com.tr
Adres:252 SOKAK NO: 35 MANAVKUYU MAH. BAYRAKLI/İZMİR

Mesaj gönderebilmek için üye girişi yapın.

Firmaya Mesaj Gönder
  • Adınız Soyadınız :
  • Kime : AVCILAR İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİTKETİ

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma:AVCILAR İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİTKETİ
Proje Tipi:Daire , Dükkan
Konut Sayısı:274
Arsa Alanı:10409 m2
Teslim Tarihi:Ocak 2022
Konut Tipi:3+1,4+1
Fiyat:890 bin TL'den başlayan fiyatlarla..

Proje Detayları

Avcılar İnşaat Gayrimenkul Geliştirme Yatırım A.Ş., İzmir Bayraklı'nın Mansuroğlu Mahallesi'nde hayata geçirilen yeni proje iki blokta 274 konuttan oluşuyor. Projede 33 adet de dükkan bulunuyor. 53 bin 731 metrekare inşaat alanına sahip olan Avcılar İnşaat Bayraklı projesi 10 bin 409 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor.

Avcılar İnşaat, Bayraklı projesine başlıyor

İzmir'in Bayraklı ilçesinde yeni bir proje başlıyor. Avcılar İnşaat imzası taşıyan projede 274 konut ve 33 dükkan bulunuyor. 36 ayda tamamlanması beklenen Avcılar İnşaat Bayraklı projesinde ortalama 1228 kişinin yaşaması öngörülüyor. 54 milyon 691 bin TL yatırım bedeline sahip olan proje, 10 bin 409 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor.

Avcılar İnşaat Bayraklı projesinin alanında zemin kat baza görevi görüyor. A ve B bloklar 1. kattan itibaren ayrılıyor. Ortak zeminin altında 2 adet bodrum kat bulunuyor. Yapılması planlanan 33 adet dükkan zemin katta yer alacak. Dükkanların 8'inde asma kat yapılacak. Zemin kat üzerinde 7 kat yer alacak. Ayrıca zemin kat altında -1 ve -2 katlarında bodrum bulunacak. -2. katta otopark ve sığınak ile -1. katta otopark ve depo yer alacak.