Ara

İnşaat sektöründe bulmak istediğiniz tüm projeler burada !

FOLKART TOWER - BAYRAKLI/İZMİR

FOLKART TOWER

İletişim

Tel:
Web:http://www.folkartyapi.com.tr/
Adres:MANAS BULVARI ADALET MAH. NO:37 BAYRAKLI/İZMİR

Mesaj gönderebilmek için üye girişi yapın.

Firmaya Mesaj Gönder
  • Adınız Soyadınız :
  • Kime : FOLKART YAPI SAN. TİC. A.Ş.

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma:FOLKART YAPI SAN. TİC. A.Ş.
Proje Tipi:RESIDENCE
Konut Sayısı:213
Arsa Alanı:27.000 m²
Teslim Tarihi:A KULE: ŞUBAT 2014 - B KULE: HAZİRAN 2014
Konut Tipi:1+1 2+1 3+1 4+1
Fiyat:200.000 $ - 550.000 $

Proje Detayları

*   AVRUPA’NIN 5. YÜKSEK İKİZ KULELERİ FOLKART TOWERS; İZMİR’İN YENİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ İLAN EDİLEN BAYRAKLI’DA ESTETİĞİ VE GÜVENİ SİMGELEYECEK. İLERİ TEKNOLOJİLER KULLANILARAK TASARLANAN PROJE, REZİDANS, OFİS KATLARI, ALIŞVERİŞ ALANLARI, SPOR KOMPLEKSİ VE SEYİR TERASIYLA SİZE PRESTİJLİ BİR YAŞAM ALANI SUNUYOR.


*  REZİDANS HİZMETLERİNİN YÜKSEKLERE ÇIKTIĞI PROJEDE, TÜM DETAYLAR SİZ VE SEVDİKLERİNİZ İÇİN DÜŞÜNÜLDÜ. SON TEKNOLOJİYLE TASARLANMIŞ MUTFAKLAR, DENİZ MANZARALI BALKONLAR, ÇARŞI, CAFE VE RESTAURANT HİZMETLERİYLE FOLKART TOWERS’TA YAŞAMANIN AYRICALIĞINA SAHİP OLUN. İZMİR’İN YENİ CAZİBE MERKEZİ BAYRAKLI’DA, ŞİMDİDEN YATIRIMCILARIN GÖZDESİ HALİNE GELEN FOLKART TOWERS; YÜKSEK KİRA GELİRLERİ VE KONFORLU OFİS KATLARIYLA YATIRIMINIZI MUTLULUĞA DÖNÜŞTÜRÜYOR. PROJEDE DOKTORLARIN DA RAHATI DÜŞÜNÜLDÜ, TÜM OFİSLER YENİ MUAYENEHANE YÖNETMELİĞİNE UYGUN OLARAK TASARLANDI. İZMİR’DE YAŞAMI YENİDEN ŞEKİLLENDİRECEK BİR PROJEYİ HAYATA GEÇİRMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ.


* KONUT: 1+1, 2+1, 3+1
* OFİS: 60 M2 İLE 1150 M2


*BASKETBOL, FİTNESS MERKEZİ, HAVUZ-AÇIK, HAVUZ-KAPALI, MASA TENİSİ, SAUNA-HAMAM, ALIŞVERİŞ MERKEZİ, KREŞ, KUAFÖR, KURU TEMİZLEME, MARKET, OYUN ALANI, POLİKLİNİK, REATAURANT-CAFE, VALE PARKİNG, 24 SAAT GÜVENLİK, 24 SAAT KAMERA KONTROLÜ, ACİL DURUM SİSTEMİ, ARAÇ TANIMA SİSTEMİ, DEPREM UYARI SİSTEMİ, GÖRÜNTÜLÜ KAPI SİSTEMİ, GÜVENLİK SİSTEMİ, GÜVENLİKLİ GİRİŞ, İNTERCOM SİSTEMİ, KAPALI DEVRE GÜVENLİK SİSTEMİ, YANGIN ASANSÖRÜ, YANGIN İZOLASYONU, YANGIN VE GÜVENLİK DEDEKTÖRÜ.
 

Proje Fotoğrafları