Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Ahşabın Sıcak ve Doğal Dokusu ile Doğanın Eşsiz Enerjisini Hissedin

Seramiksan’ın doğaya özlem duyanlar için geliştirdiği, doğal ahşap dokusuna sahip Classic Wood, Nordik, Nova ve Ladin Serileri benzersiz chevron formuyla doğaya dönüş hissi uyandırıyor...
12 Nisan 2019 11:10:00

  • A+
  • A
  • A-

Teknolojinin gelişimi ve şehir yaşamı  insanları doğadan uzaklaştırsa da, insanoğlunun doğaya olan özlemi gün geçtikçe artıyor. İç mekan dekorasyonlarında son yıllarda popüler olan ‘’Doğaya Dönüş’’  teması,  yaşam alanlarında kullanılan doğal malzemeler ile samimi ve sıcak mekanlar  oluşturuyor.

Seramiksan’ın Fishbone koleksiyonunda yer alan, yeni ahşap serileri  Classic Wood, Nordik, Nova ve Ladin, Türkiye’de ilk kez özel kalıpta üretilen chevron formu ile eski ahşap döşemelerini anımsatıyor.  40x60 cm ebadında, porselen karo olarak üretilen seriler birbirleriyle,  bütünsel uyum içinde kullanılabilen Mix&Match döşeme şekline uygunluğuyla dekorasyonda yaratıcılığı ön plana çıkarıyor.

Nordik Serisi

Ahşabın modern bir yorumu olan ‘’Nordik Serisi’’, minimalist dekorasyon tarzını içinde barındıran beyaz, siyah ve gri renk paletiyle sakin ve huzurlu yaşam alanları yaratıyor.
Classic Wood Serisi
Sıcak ahşap dokusunu,  doğaya dönüş hissi ile buluşturan  ‘’Classic Wood Serisi’’,   klasik ve zamansız bir görünüm sunuyor.

Ladin Serisi

Ladin ağacından ilham alan  ’’Ladin Serisi’’,  yüzeyindeki çizgisel geçişler ile ahşabın doğallığını ve yalınlığını mekanlara taşıyor.

Nova Serisi

Ahşapta farklılık arayanlar için tasarlanan ‘’Nova Serisi’’, yüzeyindeki rölyef etkisi ile doğanın dinlendirici atmosferini,  akçaağaç ve ceviz gibi sıcak renkler ile buluşturuyor.