Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Zamansız Tasarım, Kolay Temizlik

Zamansız tasarımı ve kolay temizlik özelliği sayesinde kendini kanıtlayan CleanLine20 duş kanalı ile Geberit, banyoların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor...
11 Şubat 2019 13:00:00

  • A+
  • A
  • A-

Özel kaplama yapılabilen CleanLine20 duş kanalı ile inovasyona olan bakış açısını kanıtlayan Geberit, banyolardaki tasarımın ismi olmaya tüm hızıyla devam ediyor. 

Zamansız tasarımı ve kolay temizlenebilme özelliğiyle kendini kanıtlayan CleanLine20 duş kanalı, kişiselleştirilebilen tasarımıyla son kullanıcısının beğenisini kazanıyor. Şık tasarımı ve kolay montaj özelliğiyle banyolara hem görsellik hem de fonksiyonellik katan CleanLine20 duş kanalı, döşeme yatağının banyo zemini ile kaplanabilmesi sayesinde kullanıcısının banyosuyla bir bütün oluyor ve neredeyse görünmez gider alanı yaratıyor. Duş kanallarının en büyük sorunu olan hijyen problemini de önemli ölçüde çözüme kavuşturan CleanLine20, saç tutucu tarak sayesinde temizliğin manifestosunu yeniden yazıyor.  CleanLine20, ayrıca özel tasarımlı sifonu sayesinde de banyolarda istenmeyen koku oluşumunu önlüyor.

Duvar kenarına ve duş alanının ortasına kolaylıkla monte edilebilen Geberit CleanLine20, paslanmaz çelikten üretilmesinin yanı sıra modern tasarımı ve sunduğu kolay temizlik imkanıyla takipçilerinin beğenisini kazanıyor.