Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Dünya Asansör Sektörü İstanbul'da Buluşacak!

16. Uluslararası Asansör İstanbul, Tüyap Beylikdüzü’nde 6 salonda birden toplam 50 bin metrekare kapalı alanda düzenlenecek...
10 Temmuz 2018 10:00:00

  • A+
  • A
  • A-

Asansör sektörünün merakla beklediği tarih için geri sayım başladı. 16. Uluslararası Asansör İstanbul fuarının 2019 yılındaki buluşması, 21-24 Mart tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde olacak. Dünya’nın üç büyük asansör fuarından birisi olan organizasyonun, yurt içi ve yurt dışı tanıtım ve pazarlama çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini söyleyen Seda Bozkurt, Türkiye’nin sektöründeki global markası Uluslararası Asansör İstanbul’un istikrarlı başarısını 2019’da da sürdüreceğini vurguladı.

Geleceğe güçlü bir adım atmak isteyenler, Uluslararası Asansör İstanbul’a geliyor!

Uluslararası Asansör İstanbul, 2019’daki 16. fuarın başarı ve büyüme sinyallerini bir önceki organizasyonun finalinde verdi.  2017 buluşmasına katılan 22 farklı ülkeden 300’ün üzerindeki firmanın neredeyse tamamı, Uluslararası Asansör İstanbul 2019’da da yer almak istediğini belirtti. 1 milyar liraya yakın ticaret anlaşmasının gerçekleştiği fuar sırasında düzenlenen ziyaretçi anketlerine göre ise, organizasyona gelen her 4 profesyonelden 3’ü, katılımcı profilinden ve fuardan memnun ayrıldı.

Uluslararası Asansör İstanbul 2019’un katılımcıları, sektörlerinin gelişen teknolojilerini yakından takip edebilme avantajının yanı sıra, dört kıtadan diğer katılımcılarla ve ziyaretçilerle aynı çatı altında buluşma şansı bulurken, Türkiye, Balkanlar, BDT Ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika pazarlarında yeni işbirliği ve ticaret fırsatları da yakalayacak.
Dünya asansör sektörünü 21-24 Mart 2019 tarihlerinde yeniden bir araya getirecek olan 16. Uluslararası Asansör İstanbul hakkında detaylı bilgi ve katılım için www.asansoristanbul.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.