Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Babalar Gününde Çifte Fırsat

Çukurova Gayrimenkul Babalar Gününde yüzde 20 indirime ek yüzde 5 peşinat ve 120 ay 0.98 faiz fırsatı ile hemen teslim konut imkanı sunuyor.
13 Haziran 2018 08:30:00

  • A+
  • A
  • A-

  Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da tarihi bir fırsat sunduğu yüzde 20 indirim ve sadece yüzde 5 peşinat ile 120 ay 0.98 faiz kampanyasını Ramazan Bayramı ve Babalar Günü kapsamında 18 Haziran’a kadar uzattı. Deniz, adalar ve orman manzaralı balkon ve terasları ile öne çıkan Çukurova Balkon, oturum ve yatırım amacıyla konut almak isteyenlerden yoğun ilgi görüyor. Yaklaşık yüzde 30 kazanım sağlayan düşük faiz oranı, 10 yıla yayılan ödeme süresi, yüksek indirim tutarı, cüzi peşinat miktarı ve binde 20’den 15’e inen tapu harcı ile son yılların en cazip koşularını sunan kampanyanın yanı sıra Çukurova Balkon’un yüzde 1 KDV avantajı da konut sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor.

 

Hemen teslim kira garantili daireler

 Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi aracılığıyla hemen teslime hazır olan Çukurova Balkon’dan konut alanlara kısa sürede uygun profilde kiracı da buluyor. Böylelikle yatırım amaçlı konut alanlar kiracı bulmak için hiç uğraşmadan hızlı bir şekilde kazanç elde etmeye başlıyor.

 

Adalar ve orman manzaralı balkonlar ve 30 metrekare teras

 Kartal Adliye Sarayı, Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosu, yeni açılan Anatolium AVM ve İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dakika mesafede konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu sayesinde kolay ulaşım imkanı sağladığı gibi aynı zamanda şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında oksijen deposu gibi bir bölgede eşsiz manzara sunuyor. Her cephesinde bölgenin ayrı bir güzel manzarasına açılan Çukurova Balkon, geniş balkon ve teraslarıyla havadar ve ferah bir yaşamın kapılarını açıyor.