Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Danfoss Eco termostatı, Danimarka Tasarım Ödülü’ne Lâyık Görüldü

Danfoss Akıllı Isıtma ürünlerinden Danfoss Eco™ radyatör termostatı, Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da düzenlenen Danimarka Tasarım Ödülü töreninde, “İnsanların Tercihi” kategorisinde büyük ödüle lâyık görüldü.
13 Haziran 2018 08:30:00

  • A+
  • A
  • A-

   Danfoss, Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da her yıl düzenlenen Danimarka Tasarım Ödülü’nde bu yıl Akıllı Isıtma ürünlerinden Danfoss Eco™ ürünüyle “İnsanların Tercihi” kategorisinde büyük ödül aldı.Danfoss Konut Isıtması Bölümü Başkanı Torben Pedersen, Design-People APS'den Klaus Schroeder ve Danfoss Global Lansman Müdürü Morten Bjerg Kofod, 28 Mayıs tarihinde Industriens Hus’ta gerçekleşen törende ödülü aldılar.Danfoss Konut Isıtması Bölümü Başkanı Torben Pedersen ödülle ilgili olarak; "Danfoss Eco™' modelimizin Danimarka Tasarım Ödülünü kazanmasından onur ve gurur duyduk” dedi.

Danfoss Eco™ %30’a varan oranda enerji tasarrufu sağlıyor

Danfoss ve Design-People APS iş birliği ile tasarlanan Danfoss Eco™, küçük bir daire veya evde yaşayanlar için Bluetooth üzerinden evde radyatör ısıtmasını komple kontrol edilmesini sağlar. Bu çözümle enerji tüketiminden %30’a varan oranda tasarruf etmek mümkün.