Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Hem Ekonomik Hem Göz Alıcı

Ersay Plastik’in üretmiş olduğu plastik dolaplar, Arap ülkelerinin yüzde 90’ına ulaşıyor. Görüntüsüyle ahşabı aratmayan dolaplar, uygun fiyatlarıyla da yüz güldürüyor.
13 Mart 2018 17:30:00

  • A+
  • A
  • A-

1990 yılından bu yana plastik banyo ve mutfak dolapları imalatı yapan Ersay Plastik, 15 ülkedeki 25 bayisi ile sektörde önemli işlere imza atıyor. Darbelere dayanıklı, ahşap görünümlü plastik dolapları ile ekonomik olarak da ciddi katkılar yapan firmanın yetkilisi Erdi Eygören, çalışmaları ve yeni pazar hedeflerini Kapı,Pencere ve Cam Fuarı'nda insaatnoktasi’ndan Gözde Bekir’e anlattı. İhracat rotasını Afrika ve Avrupa’ya çevirdiklerini belirten Eygören, ahşap görünümlü plastik dolapların özellikle Arap ülkelerinde tercih edildiğini de vurguladı.“DARBE DAYANIKLILIĞI YÜKSEK”
Müşteri talepleri doğrultusunda istenilen boy ve renkteki plastik profilleri üreterek ölçülere uygun plastik dolaplar yaptıklarını söyleyen Eygören, plastik dolapların ahşap dolaplara oranla birçok avantaja sahip olduğunu vurguladı. “Plastik dolaplar hem hafif hem de MDF’deki gibi tozu yok, kullanıcı açısından şişme yapmıyor, kabarmıyor, sudan etkilenmiyor, koku yapmıyor ve haşere beslemiyor”diyen Eygören, dolapların darbelere dayanıklılığının da ahşapla aynı olduğunu söyledi.FİYAT AVANTAJI SAĞLIYOR
Görüntüsü itibariyle de ahşaptan hiçbir farkı olmayan plastik dolaplar, ahşapta olduğu gibi mebran kaplamaya sahip ve folyo kaplamalar yapılıyor. Üretilen malzemenin kalın olmasından ötürü dış görünüşü itibariyle de tamamen ahşap dolabı andıran plastik dolaplar, kullanıcılara fiyat açısından da avantaj sağlıyor. Özellikle MDF’ye göre çok daha uygun fiyatlarda olan plastik dolaplar Arap ülkelerinin de gözdesi… “Şu anda Arap ülkelerinin yüzde 90’ına bu dolaplardan vermiş bulunmaktayız”diyen Eygören, sırada Afrika ve Avrupa ülkelerinin olduğunu söyledi. Dolapların hem oteller hem de yazlık bölgeler için çok elverişli olduğunu ifade eden Eygören; “Aynı zamanda bu malzemeden asansör içindeki kabinlerde kaplanabiliyor. Son nokta olarak biz bu malzemeden mezar bile yaptık”diyerek sözlerini tamamladı.

 

www.insaatnoktasi.com