Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Kahverengi Evleri Ekim 2018’de Teslim

Bask Yapı tecrübesiyle inşa edilen Kahverengi Evleri projesi İzmir Gaziemir’de yükseliyor. Projede teslimlerin Ekim 2018’de yapılması planlanıyor.
11 Mart 2018 09:00:00

  • A+
  • A
  • A-

Toplam 7 bin metrekare arsa alanı üzerine kurulan Kahverengi Evleri Projesinde 47 konut yer alıyor. Dairelerin genişlikleri ise 220 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 700 bin TL’den başlayan proje fiyatları 1 milyon 100 bin TL’ye kadar yükseliyor. Kira getirisi 4 bin TL’den başlaması planlanan projedeki konutlardan ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara banka kredisi kullanma olanağı da sunuluyor.

Şehir Merkezine 8.8 Kilometre Uzaklıkta

Akıllı ev sistemiyle tasarlanan Kahverengi Evleri Gaziemir projesinin sosyal olanakları arasında açık yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yeşil alan, çocuk oyun alanları ve yürüyüş alanları yer alıyor. Bitişik nizamlı olarak inşa edilen projedeki konutlara yerden ısıtma sistemi de bulunuyor. Kahverengi Evleri Gaziemir projesi Gaziemir-Sarnıç İzban durağına 3,5 kilometre, Adnan Menderes Havalimanına 5,5 kilometre, İzmir Outlet Optimuma 6 kilometre, İzmir Şehir Merkezine 8,8 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.