Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Boztemir İnşaat'ın Yeni Projesi: Spor Suite

Boztemir İnşaat tarafından inşa edilen Sport Suite Projesi İzmir Karşıyaka’da 450 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.
10 Mart 2018 09:00:00

  • A+
  • A
  • A-

Her katında bir spor dalına yer verilecek şekilde tasarlanan ve Boztemir İnşaat imzası taşıyan Spor Suite Projesi toplamda 37 konuttan meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Projede 1+1 daireler 63 metrekare, 73 metrekare, 2+1 daireler 89 metrekare, 112 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Deprem ve Yalıtım Yönetmeliğine Uygun

Karşıyaka’da yükselen Sport Suite İzmir projesinde katların her biri bir spor dalını temsil ediyor. Spor temalı olarak tasarlanan Sport Suite İzmir projesinde jakuzi, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitness salonu ve tuz odası gibi sosyal donatı alanları yer alıyor. Aynı zamanda VRF sistem ısıtma ve soğutma hizmeti sunuluyor ve deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.Proje fiyatları 250.000  TL’den başlayıp  725.000  TL’ye kadar yükseliyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

Ekim 2018’de teslim edilmesi planlanan Sport Suite projesi konsept olarak farklı bir tarz işliyor. Birçok branşın uyarlanacağı katların spor temalı olması alıcısının dikkatini çekiyor.