Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Mükemmelliğin Rengi Beyaz Peli-DK İle Mekanlarınızda

Peli-DK Koleksiyonları’nda yer alan Valera, Pyramid, Frame White, Gold White ve Sword White adındaki beyaz kapılar seçkin ve şık tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza farklı bir anlayış getiriyor.
11 Ocak 2018 09:00:00

  • A+
  • A
  • A-

Turanlar Group markalarından olan Peli’nin geçtiğimiz yıl Peli-DK ismiyle tasarlayıp üretmeye başladığı iç mekan kapıları yaşam alanlarına farklı bir değer kazandırıyor.

Peli-DK Koleksiyonu’nda yer alan beyaz kapılar mekana kattığı serinlik ve dinginlik duyguları ile tercih edildiği alanlara rahatlatıcı bir atmosfer sağlıyor. Özellikle ışığı yansıtan beyaz renkteki Peli-DK kapıları mekanda; temizlik, huzur, denge gibi duyguları etkin kılıyor.

Peli-DK Koleksiyonları’ndaki Valera, Pyramid, Frame White, Gold White ve Sword White kapılarının ortak özelliği beyaz renkte olmaları. Valera yaşam alanlarına sıcak, samimi bir ortam kazandırırken, Pyramid yeni jenerasyona ait tasarımı ile modern görünüm elde etmenize yardımcı olurken, Frame White, Gold White ve Sword White kapılar mekânlarda modernliği, şıklığı ve samimiyeti birlikte yaşatmanızı mümkün kılıyor.

Mükemmelliğin rengi olarak düşünülen beyaz renkteki Peli-DK kapılar yaşam alanlarınızda seçkin ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Çizilmeye karşı dayanıklı, temizlemesi kolay olan Peli-DK kapıların yüzeyi canlılığını ve parlaklığını hep koruyor. Kasa, pervaz ve kapı yüzeyinin aynı dokuda olması ve kapı yuvasında kullanılan fitil sayesinde kapıların sessiz kapanması da bu kapıların ortak özellikleri arasında.