Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Güneş Işığını Osram'ın Vintage Ürünleriyle Yakalayın

Edition 1906 Vintage LED lamba serisi ile evlere nostaljik bir hava katıp, küçük bir dokunuşla büyük bir değişim yaratabilirsiniz...
13 Eylül 2017 09:00:00

  • A+
  • A
  • A-

Dünyaca ünlü aydınlatma markası LEDVANCE, OSRAM markalı ‘Edition 1906’ Vintage lamba serisiyle dekorasyonda fark yaratmaya geliyor. Sade bir tasarıma sahip Vintage lambalarla iç mekanlara nostaljik ve karakterli bir dokunuş katabilirsiniz. Altın ve mat siyah kaplamalı sarkıt alternatifleriyle sunulan ‘Edition 1906’ Vintage LED lambalar mekanlara şık bir görünümün yanı sıra derinlik de sağlıyor.

OSRAM’ın 1906 yılı lamba tasarımlarından ilham alınarak uyarlanan seri, LED teknolojisini kullanarak geçmişi modernize ederken, nostaljik bir görünüm oluşturuyor. İş yerinde şıklık arayışında olanlara da göz kırpan Edition 1906 serisi, tekli veya çoklu kullanılarak farklı tasarımlara da imkan sağlıyor.

Edition 1906 serisinin şeffaf lambaları, klasik oval, tüp ve glop seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Bu serideki sarı renkli vintage lambalar ise glop ve Edison olarak raflarda yer alıyor. Farklı armatürlerle de kombine edilebilen Edition 1906 serisi, altın ve mat siyah renk seçeneklerine sahip işlevsel sarkıtıyla da her odaya rahatlıkla konumlandırılabiliyor.

Edition 1906 LED lamba serisi 35 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor.