Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Nefis Çankaya Evleri 'Nefis" Bir Hayat Vadediyor

YP İnşaat'ın Ankara'nın en hızlı değerlenen lokasyonlarından Çankaya'da inşa edilen Nefis Çankaya Evleri projesi yatırımcılara 'nefis' bir hayat vadediyor...
21 Ocak 2017 08:30:00

  • A+
  • A
  • A-

Ankara'nın doğal yaşam alanı İmrahor Vadisi'nde 21 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Nefis Çankaya Evleri projesinde toplam 209 daire bulunuyor. Alanları 79 metrekare ile 356 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelerin yer aldığı projede teslimlerin Ağustos 2017'de tamamlanması bekleniyor.

Daire fiyatlarının 318 bin TL ile 1 milyon Tl arasında değiştiği projeden daire sahibi olmak isteyenlere 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Sosyal donatı alanları arasında fitness merjezi, kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve basketbol sahası bulunan Nefis Çankaya Evleri; temiz havayı kentin göbeğinde içine çekmek isteyenlerin imdadına yetişiyor.

İmrahor Vadisi'nin önü açık, geniş alanıyla kentin merkezi Çankaya'daki kaçış noktalarından olduğunu anımsatan YP İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, vadinin mevsimlerin tüm renklerini ortaya çıkaran yapısıyla görsel olarak da öne çıktığını ifade etti. Çankaya, şunları söyledi:

"Yaklaşık 6,5 milyon metrekare alanda yerleşik, Ankara'nın göbeğindeki en ferah alan olarak nitelendirebileceğimiz İmrahor vadisi, kent merkezi Çankaya‘ya komşu olması sebebiyle de çevresiyle her gün değerleniyor. İmrahor Vadisi için, Ankara'nın temiz hava koridoru demek yanlış olmaz. Temiz hava koridorları, şehrin dışından kent merkezine doğru uzanan ve binalarla kesintiye uğramayan kuşaktır. İmrahor Vadisi de Ankara'nın kent merkezine çok yakın konumdaki temiz hava adreslerinden biri. Yakın gelecekte Ankara'nın en büyük rekreasyon alanı olması planlanan İmrahor Vadisi'nin yapısına uygun konut projeleriyle bölgeyi taçlandırmak gerekiyor."

YP İnşaat olarak, bölgedeki 4'üncü projeleri olan Nefis Çankaya Evleri'ni de İmrahor Vadisi'nin yapısına uyumlu şekilde inşa ettiklerinin altını çizen Çankaya, "Kent yaşamını, yeşil ve temiz havayla bütünleştiren Nefis Çankaya Evleri'nde yerini alanlar tam anlamıyla ‘nefis' bir hayatın keyfini sürecek. Farklı konut tiplerinde toplam 209 konutun yer aldığı projemiz, 20'şer katlı iki kule ve yatayda baza bloklardan oluşuyor. Toplam inşaat-imalat oranı yüzde 80'e ulaşan projemizde dileyen kuleden gökyüzüne dokunabilir, dileyen de kentin içinde bahçeli ev yaşamına ulaşabilir" dedi.