Ara

Aradığınız Tüm Malzemeler ve Malzeme Satıcıları Bu Noktada...

Zehnder’den Renkli Radyatörler

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi olan ve İsviçre kalitesini Türkiye’ye getiren ithal radyatör markası Zehnder Grup’un 700 farklı renk ve yüzey kaplama seçeneği sunan Charleston radyatörü, yaşam alanlarına renk ve sıcaklık getiriyor...
10 Ocak 2017 08:30:00

  • A+
  • A
  • A-

Ekvator çizgisinin üstünde kalan 30’dan fazla ülkede faaliyet gösteren Zehnder, 700 farklı renk seçeneği ile ürettiği her üründe “hayat üçgeni” olarak tanımladığı misyonunda; sağlık ve konfor ve enerji verimliliğinden asla taviz vermiyor.

Charleston dansı gibi canlı ve renkli tasarımlarıyla yaşam alanlarına benzersiz bir dokunuş yapan Zehnder Charleston radyatörler, tüm kullanıcıların beğenisini kazanıyor.
700 farklı renk seçeneğinin yanında, hızlı üretim süresi, sınırsız boyutsal özgürlük vaat eden, kolay montaj avantajı sağlayan ve 19 cm’den 3 m’ye kadar değişen yükseklik seçenekleri ile Zehnder Charleston, kavisli ve köşeli uygulama imkanı da sağlayarak tüm iç mekan tasarımına mükemmel uyum sağlıyor.

Eşsiz özellikleri ile tercih sebebi!
Zehnder Charleston kolay temizlenebilmesi, toz ve kir tutmayan hijyenik bir ürün olmasından dolayı tüm çözüm ortaklarının, kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Zehnder Charleston, tüm bu eşsiz özelliklerini hastaneler için özel olarak üretilen klinik modeli ile de hayata geçiriyor. Öncü kimliğini yeni geliştirdiği her ürün ve sistemi kendine patentleterek sürdüren Zehnder Charleston, Avrupa pazarında %40’lara varan Pazar payı ile liderliğini sürdürüyor.

Özgün tasarımlara özgürlük!
Mimari tasarımlara sınırsız özgürlük sunan Zehnder Charleston, radyatörleri saklandıkları yerden çıkartıyor ve onları adeta mekanların eşsiz dekorasyon ürünleri haline getiriyor. “Yaşamın olduğu her yerde ısıya ihtiyaç vardır ve ısının olduğu her yerde Zehnder var.” mottosunu benimseyen Zehnder, Zehnder Charleston ile hayata renk katıyor.