NANONORM TEKNİK HIRDAVAT YEDEK PARÇA İTH.İHR.SAN. VE TİC. A.Ş.

Faaliyet Türü :

 • Diğer

Ürün :

 • ÇELİK
 • DÖKÜMHANELER
İletişim Bilgileri
Adres :
7419/4 Sokak No: 10/1E 5. San. Sit. Pınarbaşı Bornova/İZMİR
Şehir :
İZMİR
İlçe :
BORNOVA 
Telefon :
0(232) 479 38 21
Faks :
0(023) 247 93 82
Web : http://www.nntteknik.com/

Firma Bilgileri
Yetkili AdıSavaş TEKİN
Pozisyon
Firma Hakkında Detaylar

NANONORM TEKNIK HIRDAVAT YEDEK PARÇA İTH.İHR.SAN. VE TIC. AS ithal CNC kesme aletleri için olağanüstü kapsamlı TÜRKİYE ajandır. Firmamız "Dürüstlük, güvenilirlik, yeni, hızlı, mükemmel ve ucuz" ve dinlenme Satın Al "hizmet Tenet gerçeklikle, mekanik işleme işletmeleri için ithal dünyaca ünlü CNC araçları tedarik emin. Şirketin iş felsefesi yapışır ağırlıklı olarak, freze, delme, iplik işleme ve sıkıcı bir sistem dönüm bir dizi devreye girer.  

Firmamız, işleme endüstrisinin önemli bir parçası olduğu gibi tüm sistemi sürüş Biz İthal markalar da dahil olmak üzere, sistematik ürünlerinin dağıtımını. CDBP (TÜRKİYE yetkili satıcısından ), Kennametal, Mitsubishi, Kyocera Ceratip, Tungaloy, Hitachi Aracı, Iscar, TaeguTec, Korloy, ZCCCT, HPMT, FORMAT, SUTTON, vb. 

DomesticBrands. AKKO, TEKNİK, BIAX, MTE, vb Biz gibi yukarıdaki markaların serisi ürünler var : NC kesici takımlar, takım tutucular, ER BAHAR COLLET SİSTEMİ, AYNALAR, YUMUŞAK JAWS, SERT JAWS, TAPS, HORTUM ... 

çalışanlarımız sadece bizim oğulları ve kızları gibi ticari iş bu doğrultusunda, çalışanlarımız sadece gibidir. Firmamızın kan. Biz değer ve onlara sosyal görgü eğitmek yanı sıra onlara zaman ve iş için gerekli ne öğrenme fırsatı vererek kendi aile üyeleri olarak tüm çalışanlarımızı davranın. 

Tüm insanlar yetenek ve özel yaşam kariyer gelişimi için şans elde eşittir. Bu inançla, biz yeni şeyler her türlü ilgi göstermek ve yeni şeyler öğrenme fırsatı kavramak için baş almak çalışanlarımızı teşvik ediyoruz. Biz tüm bu mükemmel çalışanı var çünkü güçlü! Biz her zaman bir takım olarak biz yalnız değilsiniz! 

Tüm sadık çalışanlara teşekkürler ve biz 'çalışanların önemi ve takım çalışması ruhu' bu işbirliği kültürüne sadık olmaya devam edecektir.Biz Teknik Hırdavat NNT, bizim için büyük çalışanlara adil bir şirket daha fazladır!

Firma Fotoğraf Galerisi
Ürünler :

Çelik İşleme,Paslanmaz Çelik İşleme,Demir Machining Dökme,Alüminyum İşleme

 • Bir Mesaj Yazın
  Örnek:
  İşletmeniz ve faaliyetleriniz hakkında bilgi edinmek istiyorum.
  Bilgilerinizi göndermenizi rica ediyorum: broşür, ürün kataloğu ve ücret bilgileri.
  Saygılarımla,

 • captcha
 •